Prodejny

Stavebniny

Prodáváme široký sortiment stavebních materiálů pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Naši dodavatelé: Profi am bau, Salith, Weber, Knauf, Heluz, Porfix, Xella, Bralep, Hasoft, Ferobet, Žpsv, Schiedel a dalších výrobců.

Voda, topení a plyn

Nabízíme sortiment jako jsou plynové a elektrické kotle, krbová kamna a krby, kotle na tuhá paliva, sporáky otopná tělesa, podlahové topení, regulační a pojistné armatury, expanzomaty elektrické, kombinované a plynové bojlery, akumulační nádoby, čerpací technika, tepelné výměníky, solární systémy, izolace potrubí termostaty, teploměry, tlakoměry, ostatní měřící a regulační technika vodovodní baterie a armatury, úpravny vody, vany a sprchové kouty obklady a dlažby, tmely, sanitární keramika, koupelnový nábytek a příslušenství plastové potrubí pro kanalizaci, kanal. šachty, vpusti a zpětné klapky černé, pozinkované, plastové a měděné potrubí včetně fitinek ostatní vodoinstalační a topenářský materiál, instalatérské nářadí Zboží prodáváme od renomovaných domácích a zahraničních výrobců, zaměřujeme se na kvalitu a oproti internetovým obchodům není problémem vyřízení případné reklamace.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací